• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Staj

Faruk DAĞGEZENN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
OKTA AKADEMİ VE MÜHENDİSLİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
merhaba ben çevre koruma ve kontrol müdürlüğünde staj yapıyorum... burda sadece gürültü kirliliği ilgileniyor. Bu da şikayet üzeri gidip gürültü kirliliği ölçeriz ve şikayet ne zaman gelir belli değil... hiç birşey yapmıyoruz sabah gelip oturuyoruz , akşam olunca gidiyoz.. staj defterine ne yazacam şaşıp kaldım öyle bi yardımcı olun...

bodrum

@Hande Öztürk
ne oldu

bende umutlandım bir an :) staj defter örneği var diye..

Ohhh memur kafası adam rahat. Benim de işletme stajım öyle gidiyodu da yarıda kesip yer değiştirdim danışmanlık firmasına geçmiştim sana da tavsiye ederim. Sabahtan akşama kadar malum sitelerde balık, akvaryum, daire, ev, dükkan falan bakmaktan, muhabbet çevirmekten bıkmıyorlardı da he bi de zengin muhabbetleri falan da vardı.

Kolay gelsin kardeşim

@Hande Öztürk
sen yine yükle yaa, sana zahmet :)

@anakinskywalker
Eyvallah saol.. aynen o durrum dayım yani :))

Peki bu yer değişim olabiliyormu?

@Hande Öztürk
tamam ilgilendiğin teşekkür ederim :);)

Keyfine diyecek yok ama iş staj defterine gelince herşey bitiyor:(

çalışma arkadaşlarınızdan fikir alın.. gittiğiniz firmaları yazın (isim belirtmeden), ilgili yönetmelik maddelerini belirtin yaptığınız denetimleri anlatırken.. zaten destan yazmanızı istemiyorlar ki 15-20 sayfa olsun yeter :)

Ama mutlaka yönetmelikleri okuyun boş zamanlarınızda, sizin için anlaşılamayan muallak olan yerleri de etrafınızdakilere sorun derim.. Bilgi bilgidir..

@İpekszksn
@Arzu Cürebal

özür dilerim düzelteyim o zaman . ben çevre mühendisiyim çevre koruma ve kontrol müdürlüğünde staj yapıyorum.. burda sadece gürültükirliliği ölçme yetkileri var...o da şikayet üzeri gideilirsiniz ölçümlere onun dışında sabahtan akşama kadar oturuyorsun..

@İpekszksn

burdaki çalışanlar iki muhasebe bir gıda müh. benim alanla alaka ve ilgileri yok :(

burda var bir tane çevre mühendisi ama adam toplantılara katılıyor .
herhangi bir çalışmada bulunamadık daha ...uğurlu geldiniz yaa akşam ölçüm işi yapacağız:)))

@İpekszksn
bir gün bu obur günler yine aynı şey devam edecek :naslyany:

varsa ellinizde notlar lütfen paylaşın ...:islik:

orası nasıl bir çevre koruma ve kontrol müdürlüğü? ben belediyelerin çevre temizlik işini yapan ''taşeron'' firmada çalışıyorum. bizim hizmet verdiğimiz belediyelerde ki çevre koruma ve kontrol müdürlüğü ile de irtibatlı haldeyim ve sık sık gidiyorum. burada ki çevre koruma ve kontrol müdürlüğü her türlü şikayete gidiyor. (gürültü, çöp, geri kazanım, atık yağ, atık lastik, sanayilerde ki koku vb.) bence seni çevre koruma kontrol diye başka bir yere vermişler.

Ben küçük çaplı bir araştırma yaptım.İşinize yarayacak bir şeyler buldum fakat resmi evrak şirket isimleri cezaları uyarıları vs vs tüzel kişilere özel bilgiler içeriyor.Bunları paylaşmanın çok doğru olmayacağını düşündüm başka bir çözüm yoluna gidelim bana etik gelmedi.O birim de staj yapan arkadaşlara da bilgileri paylaşmamaları adına uyarılar yapılmış İstanbul İl Müdürlüğü dışına çıkaramıyorum üzgünüm.