• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

staj

eda_sencan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
İstanbul avrupa yakasında ara dönemde laboratuvar stajı yapabileceğim bir yer arıyorum önerebileceğiniz yerler var mı ?

Merhaba,

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Yukarıdaki adresten Yetkili Çevre Laboratuvarları'nı sorgulayarak telefon numaralarını alıp, görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Lab. listesini Excel ortamında da çekmeniz mümkün. Anadolu Yakası deseydiniz Artek'i önerirdim. Avrupa'da pek bildiğim laboratuvar yok maalesef.

Meraba Deu çevre müh öğrencisiyim izmirde veya aydında laboratuvar stajımı yapacağım kurum arıyorum. Biçok kuruluşun başvurusu bitti. ( izsu aski vs) yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkür ederim.

özel laboratuvarlar var izmir de egetest , çevtest , denet test , kare löçüm lab. ,ulususoy iş sağlığı güvenliği lab . gidebilirsiniz

izmir'de izçev çevre lab firması var tavsiye edebilirim. alsancak talatpaşa'da yerleri görüşürseniz belki yardımcı olurlar.