Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Su alma yapılarında boru seçimi?

Konu, 'ARŞİV' kısmında R. Aydın tarafından paylaşıldı.

1. R. Aydın

R. Aydın CMNet Üyesi

değerli meslektaşlarım her hangi bir kuyudan sondajla yeşil alan sulaması için, su çekildiğinde, uygun boru çapını, sulamanın verimli olması için boru uzunluğunu, yük kayıplarını, nasıl hesaplayabiliriz(kot farkı yok) , sizden bu konuda yardım istiyorum bir bölgenin mevcut çekilmiş sulama hattının hesaplarını yapıp verimliliğini hesaplayıp güncellemem gerekmektedir. bu konuda yardımcı olacak arkadaşım varsa sevinirim?
    (kısaca şöle anlatayım bir pompadan su çekip 3 4 farklı bölgedeki farklı alanlardaki parkları sulamada kullanıyoruz her park için ana hattan farklı boru çapları seçilmiş, boru seçimlerinin doruluğunu nasıl hesaplayabilirim?)

İlginizi Çekebilir

IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...