• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik Su Ayak İzi ve Su Yönetimi 18 Ocak 2019

• Konuyu başlatan deleted25658
  • Başlangıç tarihi
Ferhat Bey,

Seminer kapsamına vakıf mısınız?
Websitesinde de herhangi bir detay göremedim; içerik, konuşmacı/eğitmen, genel katılıma açık mı, ücretli mi, saati vs.?

@Kübra Kayapınar
detay bilgisi yoktur maalesef sitenin seminer takviminde mevcuttur fakat detay andırılmamış dilerseniz ilgili iletişim bilgilerinde ulaşıp detayları sorabilirsiniz .

Genel Katılıma Açık olduğunu anlayabildim yalnızca,

@Fatih Koçak
maalesef detaya bende ulaşamadım

Arayıp bilgi alan olursa bilgilendirebilir mi ?

@Ferhat Elçi
Evet baya ucuz :D
Herkese benden Seminer :komik:

@Fatih Koçak
üstat bir kaç seminer ,eğitim var bir el atsan duacın oluruz oyumu sana veririm :D

Arkadaşlar bana acil su ayak izi hesabı lazım. Nasıl hesaplanıyor?Yardımcı olabilir misiniz