• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Su dezenfeksiyonu için dezenfektanlar neler ?

Bahsettiğiniz şeyleri gidermek için dezenfektan kullanılmaz.

Dezenfektan mikrobiyolojik canlıları öldürmek için kullanılır. Tam aksine organik madde içeren suya klasik dezenfektan uygulamalarını gerçekleştirirseniz daha zararlı kimyasallar ortaya çıkacaktır. Amacınız Bromür ve organik madde giderimi mi? Eğer öyle ise bu su ne suyu?

Atık su, içme suyu, proses suyu vs. Nasıl bir arıtma yapma imkanı var? Bunları yazarsanız metot tavsiyesi gelecektir.

Ben de direkt içme suyu diye düşündüm. Bu yüzden ben de yanlış bilgi verdim. Özür dilerrim