• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Su kirliliği kontrolü yönetmeliği

Göksel Kurtuluş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Sağlık Kurumu
SU KİRLİLİĞİ KONTROLÜ YÖNETMELİĞİ
Resmi Gazete Tarihi: 31.12.2004 Resmi Gazete Sayısı: 25687

Amaç
Bu Yönetmeliğin amacı, Ülkenin yeraltı ve yerüstü su kaynakları potansiyelinin korunması ve en iyi bir biçimde kullanımının sağlanması için, su kirlenmesinin önlenmesini sürdürülebilir kalkınma hedefleriyle uyumlu bir şekilde gerçekleştirmek üzere gerekli olan hukuki ve teknik esasları belirlemektir.

Kaynak:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Su Kirliliği Kontrolü Yönetmeliği.pdf
    983.4 KB · Görüntüleme: 213
Yayımlandığı Gazete ve Yayım Tarihi
Yeni Mesaj Gazetesi, 24/01/ 2013
6
Yürürlük Tarihi
29 /05/ 2013
İSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ATIKSULARIN KANALİZASYONA DEŞARJ YÖNETMELİĞİ
İstanbul için geçerli Atıksu Yönetmeliği

Ekli dosyalar

• ISKI_Atiksularin_Kanalizasyona_Desarj_Yonetmeligi 29.05.2013.pdf
    393.9 KB · Görüntüleme: 55
SU KİRLİLİĞİ VE KONTROLÜ YÖNETMELİĞİ DEĞİŞİKLİK
Resmi Gazete Tarihi: 24.04.2011 Resmi Gazete Sayısı: 27914

Arkadaşlar, yemek imalethaneleri SKKY tablo kaça göre alıcı ortama atıksu deşarjı yapabilir?

Yönetmeliğin Tablo 5 Gıda Sanayii atık sularının alıcı ortama deşarjı , ama hangi ilgili tablo acaba bileniniz var mı?

Arkadaşlar merhaba bir konu hakkında benim kafam çok karıştı sizlerden yardım istiyorum.Atıksulardaki renk parametresinin ulusal ve uluslararası mevzuattaki yeri adlı semine konum için SKKY 'e baktım.Renk parametresi 31 ocak 2014 de deşarj standartı olarak eklendi lakin bundan öncesi için birçok kaynakta farklı şeyler yazıyor.ilk olarak sanırım 2011 de yürürlüğe girmesi söz konusu olmus bu konuda yardım eder misiniz