• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Su Temini Kanalizasyon Projem 0511006025 Can Avşar

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Su temini ve Atıksuların uzaklaştırılması derslerini aldıktan sonra yapmış olduğumuz su temini kanalizasyon projemi siz değerleri çevre mühendisliği bölümü öğrencileri için paylaşıyorum. Projede Antalya merkeze ait bir pafta kullandım. Hesapları ve autocad çizimleri hepsi ayrı ayrı klasörde düzenli bir şekilde bulunmaktadır. Bütün öğrenci arkadaşlarımıza faydalı olacağına inanıyor ve özellikle çok özlemini duyduğum öğrencilik hayatlarını benim gibi 4 yılla sınırlandırmamalarını, doya doya yaşamalarını tavsiye ediyorum.

Ekli dosyalar

• Su Temini - Kanalizasyon Projem - Can Avşar.rar
    2.6 MB · Görüntüleme: 821
@hazelcandan

aynenn... okadar cok eskiz wardı ki 1 ay gazete almadan 3 ogun yemek yedım üzerinde :dd

@koala

Merhabalar Can Arkadaşımız askerde olduğundan kısa vadede linklerin yenilenebileceğini zannetmiyorum. Eğer indiren arkadaşlar var ise yada benzer bir proje yapan arkadaşlar var ise eklemeleri durumunda işinize yarar diye düşünüyorum.

Link çalışıyor ve aternatif link...

normalde Can arkadaşımızın linki çalışmakta ancak rapid birkaç indirmeden sonra bitebilir. Ben de bir alternatif link ekledim. İstediğinizden indirebilirsiniz.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

arkadaşlar merhaba,
bu projeye acilen ihtiyacım var ama linklerde açılmıyor, mevcut değil yazıyor.
yardımcı olabilecek biri var mı lütfen???

Çok yararlı bir paylaşım teşekkürler...Acaba İçme suyu tesis tasarımı ile ilgili yardımcı olablirmisiniz?Örnek çizimler var mı elinizde?

Arkadaşlar 17.11.2011 tarihinde link kalıcı olarak yenilenmiştir. Bilginize..

Ekli dosyalar

• Su Temini - Kanalizasyon Projem - Can Avşar.rar
    2.6 MB · Görüntüleme: 139