• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Su temini ödevi konusunda yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merve altın

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tuzla iski
Su temini ödevi

Ekli dosyalar

• B2731FDA-70D1-4398-A43D-6894CED23EE5.jpeg
    B2731FDA-70D1-4398-A43D-6894CED23EE5.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 189
Peygamber Efendimizin çok güzel bir sözü;
Birbirinizi kıskanmayınız, birbirinize kin tutmayınız, birbirinize çirkin sözler söylemeyiniz, birbirinize sırtlarınızı dönmeyiniz, kiminiz kiminizi arkasından çekiştirmesin. Allah'ın kulları kardeşler olunuz.

Burda bunları yazan insanlr ne anlar hadisi seriften ne anlar insanlıktan beyefendi hepsi dersleri kendi AA gecmiş kpssden 100 almıs oldukları için yardım isteyen birine kin kusarlar Allaha havale ediyorum?

@Merve bulut

Hepimiz derslerimizi AA ile geçtik, KPSS'den de 100 aldık. Aynı zamanda hem dış mihrakız, hem de inançsız. Sizi de beğenmiyoruz. Oldu mu Merve Hanım?

@Merve bulut
Bahsettiğiniz insanlar öyle mükemmel insanlar ki tanısaydınız bunları dediğiniz için ayıplardınız kendinizi. Herkesin derdi,hastası,sevinci vb. durumları var. Allah yardım eder ama bu şekilde konuşmak hele ki insanları küçük görerek konuşmak iyi bir şey değil. Bahsettiğiniz insanları görmedim ama öyle bir dostluk oluştu ki kendi aramızda kardeşten öte bu insanlar. Benim onlar için canım feda. Allah tez zamanda hastanıza acil şifa versin.

Siz halden anlamayan insanlar fikirleriniz kendinize kalsın. Kişi kendinden bilirmiş derler saygı duyuyorum.. Ben sadece yardım istedim sizin bencilliklerinize kalmadım en iyisi siz olun arkadaşlar.. ( ağlıyor diyen arkadaş sana sadece gülüyorum) iyi günler ??

Önce size şifa, sonra hastanıza gerçekten şifa dilerim. Konu amacından çıktığı için kilitlenmiştir. Burası size uygun bir platform değil. Naçizane tavsiyem dersten önce, insanlarla diyaloğu, kibar olmayı en önemlisi saygıyı ve sevgiyi öğrenin. Okulunuzu her türlü bitirirsiniz ama insanları her zaman yanınızda bulamazsınız. Kişi ahlakıyla tanınırmış. Buradaki insanlara yapmış olduğunuz yakıştırmaların onda birini haketmiyorlar. Birçoğunu reel tanıyorum, her biri pırlanta niteliğinde insandır.Başımız ne zaman zora girse, elinden geleni yapan insanlardır. Bu yakıştırmaları yaparken ayna karşısına geçip kendinizle yüzleşmeyi, bunuda başaramıyorsanız elinizi vicdanınıza koyup kendinizi dinlemeyi tavsiye ederim. Yolunuz umarım açık olur.Kpssdende 100 alırsınız, dersten de aa ile geçersiniz. Aykan hocamız durumdan haberdardır, odasında soruyu birlikte çözebilirsiniz. İyi günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...