• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Süleyman Demirel Üniversitesi sınav soruları

Ü

Üye silindi 27460

süleyman demirel üniversitesi 4. sınıf soruları hakkında yardımcı olabilecek birisi varmı acaba?

@Boranss
Bence şu demek;
Sınav haftam çok yaklaştı ama ben çalışmadım. Burası çevre mühendisi kaynıyor bir umut bizim okulda okumuş biri denk gelirde önceden çıkmış soruları bulur, onları ezberler geçerim.

@Selen D.

Forumda konu kirliliği olmaması açısından tek bir konu mevcut. Dilerseniz orayı bir inceleyin, yoksa mesaj ile hangi derslerin sorularını istiyorsanız onu talep edin. Elinde olanlar eminim paylaşacaklardır.

Link: Tüm sınav soruları buraya

@EDTA
Türkçeyi Türkçeye çevirmek mi olmuş , meali mi olmuş bilemedim ama komik olmuş :):)

sanırım arkadaşın sınavına saatler kalmış , tam açık bir cümle kurulamamış :oops:

@Cem Yılmaz
Teşekkür ediyorum

@EDTA
Arkadaslar iyi güzel yorum yapmıssınız. Bir bilginiz yada fikriniz yoksa yorum yapmak için yorum yapmamanızı öneririm. Soru istemem sormam cok yanlıs birşey mi nüksettirmişsiniz. Ama bu platformda bu baslık altında acılmıs konular var.. Böyle gereksiz yorumlara hiç gerek yok.