Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Suntopia Pegasos World Hotel Çevreye Sahip Cıktı - Manavgat Haberi 05.06.2012

Konu, 'ARŞİV' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

 1. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  5-11 Haziran Çevre Koruma Haftası” nedeniyle bu gün Suntopia Pegasos World Otelde çevre ile ilgili toplantı yapıldı. Genel Müdür Alper Türlü, yaptığı konuşmada “Çevremizi korumak bizim başlıca görevimizdir. Çevremiz ne kadar yeşil ve düzenli ise o bizlere o kadar müşteri demektir. Bir turizm çalışanı olarak mesai arkadaşlarımıza her zaman çevrenin önemini anlatıyoruz” dedi. TEMA Vakfı Manavgat Şube Başkanı Şenay Malbora ise yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Bölgemiz dünya turizmine açılan en büyük kapıdır. Dünyamızdan bölgemize gelen milyonlarca insanlar.

  Çevremize önem verdikçe bizlere daha sıcak ilgi ile yaklaşacaklar. Dünya hepimizin ortak kullandığı alandır. Ağaçlarımızı çoğalttıkça bundan başta insanlarımız olmak üzere kuşlarımız da dallarına konacak ve bizlerle ortak olmanın sevincini yaşayacaklar” dedi. CHP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Öztürk; “Çevremize karşı tam anlamı ile önem vermiyoruz. Aslında bizleri yaşatan su, ekmek, nefes alıp verdiğimiz her şey çevremizin bizlere sunduğu en büyük nimettir. Çevre bilinci küçük yaşta okula başlayan çocuklardan başlayarak ciddi olarak ders olarak okutulmalıdır” dedi. Bisikletlere binen çevreciler Titreyengöl ve Sorgun mevkinde bisikletlerle turladılar.

  Not:
  Etkinlikte, çevre eğitimi, zeytin fidesi dikimi, bisiklet sürüşü, v.b. etkinlikler gerçekleştirilmiştir. Bu etkinliklerin büyük bir bölümüne tarafımca katılım sağlanmıştır.

  Eki Görüntüle 11414

  Eki Görüntüle 11415
  Eki Görüntüle 11416

  Eki Görüntüle 11417

  http://manavgathaberi.com/suntopia-pegasos-world-hotel-cevreye-sahip-cikti
   
  Cansu Bağ ve Sedat Azizoğlu bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...