• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı logosunun değişmesi

@genç mühendis

Bu sözünüze pek katılmıyorum. Veysel Hoca'dan sonra gelen en iyi çevreyi düşünen kişi Murat Kurum diyebiliriz. İlla ki reklam olmasına gerek yok, Ergene için yapmaya çalıştıklarına şahit oluyorum. Geç kalınmış şeyleri düzeltmeye çalışıyor şu an.

@Olgaç Sürmelihindi

Logoyu beğenmemek üzerindeki bayrağı beğenmemek anlamına gelmez çarpıtmayın lütfen. Logo bildiğimiz basit ve amatör. Hilalin islamiyeti temsil ettiği doğru ama yıldız yanlış. Çünkü yıldız peygamberi temsil eder, bir ırkı değil. Yani Hilal-Yıldız, islam, peygamberi ve ümmeti anlamına gelir. Türk bayrağı denilme sebebi de onu zirveye getirenin Türkler olmasından dolayıdır. Ayrıca çevre kavramı betondan ibaret değil. Onun dışında bazı üyeler yazmışlar işte adamlar biz yaptık olduya getirmişler bu kadar basit.

dt2023993.jpg

Sonuç:

dt1542024226.jpg

Bundan daha güzel bir ABD bayrağı olamaz. İşte böyle yaparsın olur. Konu kapanmıştır.

Buna ek olarak, trolleri gerçekten fazla beslememek gerek.

Cumhurbaşkanlığı forsuna uyum sebebi ile değiştiriyorlar ama ben de açıkçası eski logoyu daha çok beğenenlerdenim. Eski logonun bir enerjisi vardı bence.

Bir değişikliğe gitmeleri çok güzel fakat biraz daha yaratıcı olunabilirdi. Ayırt edici hiçbir şey yok, beğenemedim.

@Dystopia
Sadece bilgi amaçlı yazmıştım. Bu söyledikleriniz içinde teşekkür ederim. İyi çalışmalar.