Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tabs acilll

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında nilgünn tarafından paylaşıldı.

 1. nilgünn

  nilgünn CMNet Üyesi

  Tabs sistemine bildirimleri yaparken tehlikesiz atıkta girmemiz gerekiyormuş sanırım ama tehlikesiz atığın atık işleme yöntemi olarak ne gireceğiz?
   
 2. R12
   
 3. nilgünn

  nilgünn CMNet Üyesi

 4. Kenan Atalar

  Kenan Atalar CMNet Üyesi

  bazı tehlikesiz atık toplayan firmalar hala tabs ta yok,
   
 5. emelkarakulak

  emelkarakulak CMNet Üyesi

  kolay gelsin arkadaşlar tabs girişlerinde tehlikesiz atık girişlerini yapmasak ne gibi cezai işlem uygulanır bilginiz var mı?? çünkü sistemde hala gözükmeyen firmalar var
   
 6. jn6zo

  jn6zo CMNet Üyesi

  Atık beyan sisteminde gözükmeyen toplama ayırma tesisleri ile ilgili bakanlık veya il müdürlüklerine görüş soran var mı arkadaşlar?
   
 7. Merhaba. İl müdürlüğü ile görüşün sonrasında bakanlığa yönlendirecekler. Aynı gün sorunu çözebilirsiniz.
   
  jn6zo bunu beğendi.
 8. DEMET AKMAN

  DEMET AKMAN CMNet Üyesi

  İl müdürlüğünden (sözlü olarak) duyduğum kadarıyla (bakanlıktan da onlara yazı ile bildirmişler) tehlikesiz toplama ayırma tesislerine giden atıkların sisteme girilememesi durumu sebebiyle, beyanda bu atıkların belirtilmemesinde cezai işlem vs. bu sene için uygulanmayacakmış , tehlikesiz atık toplama ayırma tesislerinin dilekçe ile başvurduklarında aynı gün sorunlarını il müdürlükleri hallediyor ama halledilmese bile eksik beyan yaptığımızda(firmanın ismi portalda olmadığından dolayı) bu seneye mahsus işlem yapılmayacakmış.
  yani baktınız ki hala atık alıcı firmanın portalda ismi yok , onaylayın gitsin , sonuçta atık gönderici firmanın sorunu değil :) )))
   
 9. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  il müdürlüğündeki Çevre Yönetimi personellerinin her dediğine inanmayın hepsi kendi çapında uydurma ve saptırma haberlerdir. Konu ile ilgili yazılı metin alın.
   
 10. peperomya

  peperomya CMNet Üyesi

  Evet tehlikesiz atık toplama tesisinde çalışıyorum boş beyan yaptım ben 2015 yılı için herhangi bir tehlikesiz atık üretimi yapmıyorsanız bu şekilde bir beyan yapabilirsiniz dedi bakanlık.
   

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları