• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Talaş adsorpsiyonu ile boyar madde giderimi ...

Atahan Ercan

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar talaş,zeolit gibi adsorbent malzemelerle boyar madde gıderımı yapmak ıstıyorum bu konuda yazılmıs dokumanları arastırmaktayım adsorpsiyon kinetiği,teorisi gibi konularda da yazılmıs kaynakları arastırıyorum ellinde dokuman olan arkadaslar paylasırsa cok guzel olur simdide hepinize cok tesekkür edıyorum.

Benimde elimde zeolit ile ilgili bir döküman var ama paylaşabilmem için şirketimin izni olması gerek...