• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tam zamanlı çevre görevlisi ekleme hakkında

EDA GÜNER ALABAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ADAÇEVRE DAN. A.Ş.
Arkadaşlar, Ambalaj tat lisansı olan bir firmam şube açtı. Şubesi de ambalaj tat olduğundan sistemden tam zamanlı çevre görevlisi eklenmesi gerekiyor. Ancak işletme yetkilisinin sayfasında şube tesis görünmüyor, sadece merkez tesis görünüyor. Uygunluk başvurusu yapacağız, sistemle uğraşıyoruz hala.
Aynı durum başına gelen var mı?
Şube tesisinize nasıl tam zamanlı çevre görevlisi ekleyebildiniz?

Merhaba,
Tat firması için özel olarak ayrı bir işlem oluyor mu bilmiyorum ama şube açılınca da sistemde kaydı yapılıp (firma yetkilisi üzerinden) sonra kendinizi atamanız gerekiyor.

Bu işlemleri yaptıysanız yani sisteme kaydetme işlemini yaptığınız halde görünmüyor ise Mehmet Beye mail atın. Tesis kaydını yaptığım firmanın şubesi görülmediğinden(firma yetkilisin de)benim atamamı onaylayamıyordu. Mehmet Bey firma yetkilisi yerine kendi onaylama işlemini yaptı.

Merhaba, yazdığınız bütün işlemleri yapmıştım, yine de şube görünmedi. Mehmet beyede mail attım çarşamba gününü bekleyeceğim artık. Başına gelen oldu mu diye yazmak istedim.

Teşekkür ederim.