• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tat firması bildirimleri

funda bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Öztek Genel Temizlik TAT Tesisi
Arkadaşlar biri bana Allah aşkına bi söylesin;
Tıbbi atık bildirimi, jeneratör bildirimi, atık yağ bildirimi, kirlenmiş sahalar ile ilgili bildirim TAT firmalarını kapsamıyor mu yahu!!!!
kapsamıyor ise hangi gerekçe ile....
Şubat ayı sonuna kadar dilekçe ile verilmesi gereken bu bildirimler bence TAT Firmalarını da kapsıyor. Lütfen bilenler bana yardım edin kafayı yemek üzereyim gerçekten. :( :( :(

Merhaba arkadaşlar . Kütle denge raporu hazırlayacağım . Bakanlığın belirlediği bir format var mı yoksa excelde hazırlayabilir miyiz ?

Çevre iznine başvuru yapacağım o yüzden sisteme yüklemem gerek

@demet.e birde Demet hanım tam olarak nasıl hesaplandığı hakkında bilgi verir misiniz ?

@Sim

Sisteme yüklerken "RAPORLAR" kısmına girip "YAZDIR" butonuna tıkladığınızda PDF olarak kaydedebilirsiniz. Çevre izni aşamasında istedikleri Kütle Denge Raporları bunlar.

toplama ayırma tesisinde işe başladım ay sonu bildirimleri ve kütle denge sistemini kullanmayı bilmiyorum yardımcı olur musunuz

@MERVE.Ş
Merve Hanım, sitede bununla ilgili paylaşımlar yapıldı. Araştırma yaparsanız neyin ne olduğunu bilirsiniz. Yine aklınıza takılan olursa yardımcı oluruz.

• Beğen
Tepkiler: HTM
@Olgaç Sürmelihindi
tşk ederim olgaç bey bilgi edindim biraz da olsa yine yapamadıklarımı sorarım :)

Merhaba Olgaç bey lisans için kütle denge raporu oluşturmam gerekiyor ancak çalıştığım firmada 2016 dan beri hiç atık beyanı yapılmamış. Gfb alındıktan sonraki aylar için atık beyanı yapmam yeterli olacak mıdır ?

Merhaba Eren Bey, dediğiniz gibi geçici faaliyet belgesi alındığı tarihten sonra alacağınız atıklara ilişkin bildirimleri her ay düzenli olarak yapmanız gerekmektedir.