• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tat firmasi ic tetkik raporu hazirlar mi

Merve Yeşildağ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
geri dönüşüm
merhaba,
Tat firmasinda calisan arkadaslar hic ic tetkit raporu hazirlar mi kafami karistirdilar yardim alabilecegm bir site olarak hemen buraya yazdim.

@eskarem
İç tetkik raporunda bulunması gerekenler tesisinizin tabi olduğu mevzuat, tesisinizin buna göre incelenmesi, aksayan noktaların tespitidir en özet haliyle. Bu belirtilenleri raporda uygularken size tavsiyem bütün yasal yükümlülükleri derleyip toparlayın, hepsini tablolar halinde birleştirip sonraki aşamalarda buradan hareketle incelemeler yapın, fotoğraflı şekilde tespitlerde bulunun. Bildirim gibi yükümlülüklerin yerine getirildiğine dair kanıt teşkil eden belgelerin fotokopilerini alıp mevzuata göre yaptığınız incelemelerin ilgili başlıkları altına yerleştirin. Son kısımda ise yapılan iç tetkikte tespit edilen durumları uygun, uygun değil, tedbir gerekli... şeklinde tablolu halde hazırlayıp rapora ekleyebilirsiniz..

Çevre müdürlüğüne iletmeniz size fayda sağlayabilir,henüz mezun olmadıgım için ve tam bilgim olmadıgından dolayı kesin ve net konuşamıyorum,Fakat yukarıda belirttiğim raporu hazırlamanız size katkı sağlayacaktır..

İç tetkik raporu hazırlayıp kaydını tesiste saklamanız yeterli herhangi bir denetimde sizden istendiğinde gösterirsiniz. Çevre müdürülüğüne göndermeye gerek yok

arkadaşlar merhaba geçen hafta birleşik denetimden geçtik. il müdürlüğü iç tetkik raporunu sormadı ama biz dosyamıza eklemiştik.
endüstriyel atık yönetim planı tehlikeli ve tehlikesiz olarak hazırlayın onu mutlaka istiyorlar......

örneği buradan aldım zaten forumlarda bu konuyla ilgili bir çok örnek var benim hazırladıgım plan aşagıdaki taslağa göre düzenlenmiştir

Ekli dosyalar

• ENDÜSTRİYEL ATIK YÖNETİM PLAN1.docx
    43.4 KB · Görüntüleme: 100