• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

TAT firmasında çalışanlar

Duygu Erit

Kayıtlı Kullanıcı
herkese selam ben bir TAT(toplama ayırma tesisi) firmasında çalışmaya basladım. TAT larda çalışan arkadaslar tecrubelerinden ve yaptıkları işlerden burda bahsedebilirlermi? şimdiden herkese teşekkurler.

Duygu arkadaşım ilk olarak işin hayırlı olsun. TAT tesislerinin en gözde faaliyetlerinin arasında okullarda düzenlenen "Geri Dönüşüm Yarışması" vardır. Toplama-Ayırma yapılan yerleşim yerinde senden önce böyle bir uygulaması varsa üzerinde ufak tefek oynamalarla devam edebilirsin, eğer böyle bir çalışma yapılmadıysa TAT ilgili Belediye ve bulunduğun yerleşim yerinin Milli Eğitim Müdürlüğü'yle kordineli bir şekilde hazırlanyarak işe başlayabilirsin. Bu çalışmadan önce veya paralelinde okullarda bir dizi seminerler ile geri dönüşüm zihniyeti oluşturmak yada tazelemek önemlidir.

işin hayırlı olsun,okullar açıldı okullarda eğitim-bilgilendirme çalışması yapman istenebilir.Toplama yaptığın bölgeyle ilgili herşeyi bilmen gerekir,en ufak bir aksi durumda hemen seni sorumlu tutarlar,firmalar ne üretir,ambalaj yada ambalaj dışı atıkları nelerdir,aylık atık miktarları nelerdir...hepsini bilmen gerekir...

okul için yapıcağımız bilgilendirme çalşmalarında kullanıcağımız broşür ve afişleri anlaşma yaptığımız belediyemi yoksa bizim firmamızmı yaptırıcak.. bu konuda ilgilenirmisiniz lütfen

Çalıştığınız Belediyeye bağlı ama genelde vede doğal olarak belediyeler bu konuda size maddi yönden bir destek sağlamaz. Yani maddiyat tamamen sizden olacaktır. Ambalaj atıklarının birim fiyatları konusunda Çevko'yla konuşman daha sağlıklı olur.

broşürleri tat firması bastırır çevko artık broşür bastırmıyor.naylon plastik lerde cinslerine göre ayrı ayrı sınıflandırılırlar ve doğal olarakta fiyatları farklı...