• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tat izin,lisans, işletme

Hande Soy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Merhaba, bu konu üzerine daha önceden açılmış başlık altlarını okudum fakat meslekte yeni olduğum için sizden yardım istiyorum;

1) rica etsem bir tat firmasının sıfırdan kurulumunu açıklarmısınız? Mesela böyle bir firma kurmaya kalksak alınması gereken tüm izin ve lisanlar nelerdir? (çevre lisans, tat lisans???) birde süreç nasıl işler geçici belge vs. vs. ???

2) belediye ile anlaşma yaparsak belediye içindeki sanayi kuruluşlarından ücretsiz kağıt alımı yapabiliyor muyuz? yada belediye ile çalışmanın avantaj ve dezavantajları nelerdir?

3)belediye dışında anlaşarak okullar veya işletmelere kağıt toplama noktaları koyabiliyormuyuz, bunun için bakanlığa bir belge sunuyor muyuz?

4)çevko gibi yetkili kuruluşların katkıları var mıdır? lisansımızı almadan da yararlanabiliyor muyuz?

5)ve ek olarak benim sormadığım ama sizin önemli dediğiniz ne varsa

@Hatice arpacı
Merhaba, ben bununla ilgili slayt hazırlamıştım. Bir cevre muhendisinin isletmelerde yapmasi gerekenler diye mailinizi gönderin size atayım.

@Tarık Can
Kardesim hepsini paylasacagim sabir☺ halil sanada gonderecegim

@Tarık Can
Kardesim hepsini paylasacagim sabir☺ halil sanada gonderecegim

Merhabalar, mail paylaşımı yapıldı mı ? @Adalet savascisi

Elinizde iç tekik raporu, aylık değerlendirme, endüstriyel atık yönetim planı formatı ve örneği var mıdır acaba ?

@tgz_esra
Cevre ve sehircilik bakanliginin sitesine gir birimlerden ced izin ve denetim genel mudurlugunu sec solda cevre yeterlik islemlerini sec sagda cevre danismanlik firmasini sec yine sagda belge formatlarini tiklarsan cikar☺

@tgz_esra
Ustadim tesiste calisan cevre muh bunlari firmasi icin yapmali. Danisman olsun tesiste calisan cevre muh yapilmali

@tgz_esra
Ustadim tesiste calisan cevre muh bunlari firmasi icin yapmali. Danisman olsun tesiste calisan cevre muh yapilmali

Merhabalar bişey sormak istiyorum, izin lisans sistemine atama yaparken şu tarihinden itibaren firmamızda çevre görevlisi olarak çalışmaktadır diye bir yazı isteniyor ise giriş tarihimin üstünden 1 hafta geçti lakin gfb işlemleri için bugün sistemi dolduracağım tarih olarak bugünü mu yoksa ise giriş tarihimi mi eklemem gerekiyorr