• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tat izin,lisans, işletme

Hande Soy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Merhaba, bu konu üzerine daha önceden açılmış başlık altlarını okudum fakat meslekte yeni olduğum için sizden yardım istiyorum;

1) rica etsem bir tat firmasının sıfırdan kurulumunu açıklarmısınız? Mesela böyle bir firma kurmaya kalksak alınması gereken tüm izin ve lisanlar nelerdir? (çevre lisans, tat lisans???) birde süreç nasıl işler geçici belge vs. vs. ???

2) belediye ile anlaşma yaparsak belediye içindeki sanayi kuruluşlarından ücretsiz kağıt alımı yapabiliyor muyuz? yada belediye ile çalışmanın avantaj ve dezavantajları nelerdir?

3)belediye dışında anlaşarak okullar veya işletmelere kağıt toplama noktaları koyabiliyormuyuz, bunun için bakanlığa bir belge sunuyor muyuz?

4)çevko gibi yetkili kuruluşların katkıları var mıdır? lisansımızı almadan da yararlanabiliyor muyuz?

5)ve ek olarak benim sormadığım ama sizin önemli dediğiniz ne varsa

Arkadaşlar merhaba,
Ben tat tesisinde çalışıyorum, aynı zamanda geri kazanım lisansımızda mevcut. Tattan tata alışveriş yasak bunu biliyorum, ama karşımızdaki firma hem tat hemde geri kazanım lisansına sahip ise ben tatımla aldığımı onun geri kazanımına yolllayabilir miyim ? Yoksa tat lisansı olduğu için yollayamıyor muyum ?

@kubir
Merhaba üstadım senin almis oldugun ambalaj atiklarini sen hem tat hemde gdt lisansina sahip firmaya sadece gdtsine cikis yapabilirsin. Beyan yaparkende lisansli gdt secenegini secer öyle beyan edersin. Onunda tat lisansina sahip olmasinin nedeni atik üreticilerinden atik almak. Eger tat lisansi olmasaydi sadece tat lisansina sahip firmalardan atik alabilirdi.

Merhabalar, atama işleminde e imzalar atıldıktan sonra tesis seç diyorum lakin tesis bilgisi bulunamadı diyor ne yapabilirim ?

Mobil imzası vardı evet onayladı onu. Pekı mail atmaya deneyeyim

Olgaç bey merhaba,
Slaytı bana da atmanız mümkün müdür ?
---

Edit: Mail adresi kaldırılmıştır.

Moderatörün son düzenlenenleri: