• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

TAT tesisleri hakkında

Mustafa Eren Sabuncu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ABECE GRUP ÇEVRE
Halihazırda çalışmakta olduğum TAT tesisinde gelen atıkların boyutlarını küçültmek için bir kırıcı ekipman almamız için GDT lisansımızın olması şartmıdır arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler :)

@Eda Kandemir
Lisans NoKayıt TarihiBaşlangıç TarihiBitiş TarihiLisans Tipi
85 16.02.2013 13:56:07 02.05.2012 02.05.2013 TAT-GFB Güncelle
bundan bahsediyoruz değil mi ? emin olayım

@Eda Kandemir
güncellemeyle ilgili ne tür bir sıkıntı yaşadınız merak ettim!

çalıştığımız firmalardan telefonlar geldi. 7-C beyanlarını yaparken bizim ismimizi listede göremiyorlardı.
Dolayısıyla beyanlarını tamamlayamadılar. Bende sebebini araştırırken problemin
bu güncelleme mevzusundan kaynaklandığını öğrendim.

bizimki de güncel değil ama sorun hiç yaşamadık o yüzden merak ettim demek ki sistem tam otomatik değil yoksa güncel olmayan herkeste aynı sıkıntı çıkardı geçmiş olsun size de kaza başa gelmeden biz de güncelleme yapalım teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için ;)

@habibegozdekarayel
Habibe Hanım,

Gfb belgesini ikinciye falan almıyorsanız bence mevcut gfbnizin tarihi yazıyordur zaten.
İsterseniz ;
Genel>Firma Güncelle>Firma Lisansları adımlarını izleyerek kontrol edin.
Sorun varsa tarihlerde güncelleme dilekçesi yazmanız gerekir bence.

Aslında bu söylediğim şey anasayfada duyurular kısmında var[DOUBLEPOST=1368612614,1368612522][/DOUBLEPOST]@Burak Bilen
Bilemiyorum :)

Ekran Alıntısı.JPG

@Eda Kandemir
eda hanım, bugün bir kaç kez il müdürlüğünü aradım. ama kimsenin bu konuda hakkında bilgisi yok. hangi bölüm bakıyor

Buğra Bey;

Doğruyu söylemek gerekirse ben de hangi bölümle muhattap olduğumu bilmiyorum. Telefonda derdimi anlata anlata birilerine ulaşabildim.
Bugün de dilekçe hazırladım,teslim ettim.