• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tat tesislerinde çalışan çevre mühendisleri

neslihanserbetci

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar tat tesislerinde çalışan çevre mühendislerinin işe girişlerini bakanlığa veya il müdürlüğüne bildirim yapma
zorunlulukları var mı? Yönetmelikleri okudum fakat böle bir madde dikkatimi çekmedi ??

Cevap: Tat tesislerinde çalışan çevre mühendisleri

il çevre müdürlüğüne sigorta girişinizi gönderiyorsunuz ve sonrasında her 4 ayda bir sigortanızın yattığına dair belge göndereceksiniz...

MAdde 28 (1)

d) Çevre lisansı alması durumunda, çevre görevlisinin tesiste çalıştığını gösterir belgelerini dört aylık dönemler halinde il çevre ve şehircilik müdürlüğüne sunması,

bunu 30 gün içerisinde yapma zorunluluğum var mı ? Dediğiniz kısmı okudum fakat orada işe girişten ... gün içerisinde bildirin gibi bir ibare yoktu yanılmıyorsam doğru mudur ? teşekkürler

Ben ilk işe girdiğimde il müdürlüğüne sormuştum gerek yok dediler :) Bende bildirimde bulunmadım.Sorun olurmu acaba?

yönetmeliğin bi çok maddesinde olduğu gibi bu madde de formalite zaten bu yüzden bence bi sıkıntı olmaz ..:) eski çalıştığım yerde 3 sende tek bildirim yapılmadı ne soran oldu nede sıkıntı.:D

bence siz yazılı kurallara uyun, onlar bugün öyle derler yarın yapmadığınız için ceza kesebilirler...