Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat ve atık kodları

Konu, 'ARŞİV' kısmında Can Doğan tarafından paylaşıldı.

 1. Can Doğan

  Can Doğan CMNet Üyesi

  Toplama ayırma tesisine lisans almak istiyoruz gfb için başvuru yapacağız. Tabi bunun için de tesise kabul edilebilecek atık kodlarını girmemiz gerekiyor. Ben sistemde atık kodlarının hepsini işaretledim. yani 15.01 den 15.09 a kadar (tüm ambalaj atıkları). Bunların haricinde bir kod daha ekleyebilir miyiz? Tehlikesiz atık da almak istiyoruz ama şu an için tebliğ iptal olduğundan tehlikesiz atığa başvuru yapamıyoruz. Tehlikesizin kodlarını da tat lisansına sistem üzerinden ekleyebilir miyiz?
   
 2. Tijen Canişcioğlu

  Tijen Canişcioğlu CMNet Üyesi

  Hayır ilave edemiyorsunuz. Çünkü ambalaj atığı için GFB başvurusu yapacağınız için yanlız 15 ile başlayan kodlar geliyor ve yanlız onları seçebiliyorsnuz.
   
  bll_2081 bunu beğendi.
 3. Can Doğan

  Can Doğan CMNet Üyesi

  Anladım sistemde tehlikesiz atık toplama ayırma diye bir faaliyet gözükmüyor, sadece tehlikesiz atık geri kazanım diyor biz bu maddeyi seçerek atık kodlarını eklesek ardından bu maddeyi tekrardan iptal etsek kodlar kalır mı deneyemedim çünkü sisteme giremiyorum böyle birşey mümkün mü acaba?
   
 4. Tijen Canişcioğlu

  Tijen Canişcioğlu CMNet Üyesi

  Hayır. Bu şekilde yapamazsınız. Tehlikesiz atıklarınız için TAT belgesi başvurunuzu yapın, yönetmelik kesinleşince belgenizi alırsınız.
   
  Can Doğan bunu beğendi.