• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tecrübeli/Engelli Çevre Mühendisi iş arayışı

hasancetintr

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Altınsoy Madencilik mermer
Değerli Meslektaşlarım/Arkadaşlarım;
Engelli (%82), aynı zamanda Engellilikten dolayı erken emekli bir meslektaşınız/Arkadaşınız olarak
Mermercilik sektöründe bir firmada Çevre Mühendisi olarak çalışıyorum. Çevre Görevlisi belgesi sahibiyim ancak; 2010 yılında
Çevre Görevlisi Belgesi aldım. 2015 yılı aralık ayına kadar geçerliydi. Sağlık sorunlarım nedeniyle çalışmaya ara verdim. Bu sürede vize
yenileme yapamadım. 2016 yılı sonunda tekrar aktif olarak çalışmaya başladım. 2017 yılı başında yapılan uzaktan vize yenileme eğitimine
katıldım ve katılım (başarı) belgesi aldım. Çevre Görevlisi belgemin vize edilmesi ve Çevre Görevlisi Belgemi edinme çalışmalarım devam
etmektedir. E-imzamda mevcuttur ancak periyodik (bildiğim kadarı ile 2 yıllık) kullanım süresi dolmuş aktivasyon ve yeniden kullanım
için çalışmalarım devam etmektedir. Çevre Görevlisi Belgemi aktif olarak kullanabildiğim dönemlerde bilfiil çevre Görevlisi Hizmetinde
çalıştım. Aynı zamanda Atıksu arıtma tesisleri konusunda Proje Onay Dosyası Hazırlama (A. A. T. Proje Koordinatörü), teklif hazırlama,
projelendirme, Atıksu Arıtma Tesisi Montajı, İşletmeye alma, konularında tecrübe sahibiyim. ÇED Koordinatör ve ÇED 5a
personeli yeterliliklerim vardır. Bahsettiğim yeterliliklerim dışında İSG Uzmanlığı, TMGD başta olmak üzere başka sertifikam yoktur,
bu yeterliliklere/sertifikalara ihtiyaç hasıl olursa çalıştığım firmanın yönlendirmesi/desteği ile edinebilirim. Özellikle başta maaş miktarı
ve ödemeleri (düzenli) olmak üzere sorunsuz çalışabileceğim Kurumsal bir firmada çalışma isteğindeyim. Dileyen arkadaşlara mail adresime
dönüş yapabilirlerse Özgeçmişimi iletebilirim. hasancetintr@yahoo.com
profil resim.jpg