• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli atık ara depolama lisansı alan firmalar

Nermin Tuğralı

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar,

tehlikeli atık ara depolama lisansı olan firmaları nerden bulabilirim acaba? kocaeli de bulunan firmaları bulmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

@Uğurhan Korkmaz
esf.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

( google hesabınızdan giriş yaptığınızda tesisinizin paftasını şak diye bulabiliyorsunuz faydalı bir program)

Kullandığım bazı kısa yolları sizinle paylaştım faydası olabilir.

Merhaba,

Lisanslı firmalara, atık kodlarına göre,
'ten ulaşabilirsiniz. Web yazılımımız henüz deneme aşamasında olduğundan üyelik kabul etmiyoruz ama kısa süre içinde açılacak. Yeni sürüme geçene kadar atık kodları konusunda faydalanabilirsiniz. Olumlu/olumsuz geri bildirimlerinizi ve "şu da olsa iyi olurdu" fikirlerinizi info@tehlikeliatik.com ' a bekliyoruz...

Merhaba, atığı ara depolamaya yetkisi olan bir tesise gönderiyorum. Atığı aldıkların yeşil nüshayı bırakıyorlar ara depolamaya gittikten sonrada pembe nüsha tarafıma gönderiliyor. Bu aşamadan sonra benim sorumluluğum kalıyor mu? Tesisin lisans belgeleri var.

pembe nüsha genelde ödemeyi takriben gönderilir. siz pembe nüsha gelince yeşil nüshayı bir üst yazı ile il müdürlüğüne sunacaksınız. daha sonra pembe nüshayı dosyanızda saklayıp beyan zamanı beyanını yapacaksınız. @cigdem_

@cigdem_

doldurduğunuz uatf nin üstünde de açıklamalar mevcuttur ;)

@Tutku Alper
@Tarık Can

Yanlış anlaşıldım sanırım atık ara depolamaya teslim edildikten sonra bizim bir sorumluluğumuz kalır mı? Bertaraf tesisine gönderilene kadar takibini yamalı mıyım?

@cigdem_
çiğdem hanım atığınızı ara depolama tesisine gönderdikten sonra herhangi bir takip yapmanıza gerek yoktur. sonraki takip tamamen ara depolama tesisine aittir. içiniz rahat olsun yani.