Tehlikeli atık bertarafı

Sinem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar merhaba;

Tehlikeli atık bertarafı konusunda lisanlı firmaları bir türlü bulamıyorum. Ya açılmıyo ya hata veriyor. Nerden bulabilirim bu firmaları acaba?

Temel Atik

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi

Arif Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Bulsan da anlaşmak yapmak çok zor, resmen tekel gibi çalışıyorlar ve gün içinde mutlaka arayacaklarını söylüyorlar!!!

kevser harasli

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar merhaba;

Tehlikeli atık bertarafı konusunda lisanlı firmaları bir türlü bulamıyorum. Ya açılmıyo ya hata veriyor. Nerden bulabilirim bu firmaları acaba?
Sinem Hanım tesis nerde acaba öğrenebilir miyim? Ben de tehlikeli atık geri kazanım tesisinde çalışıyorum eğer uygun olursa birlikte de çalışabiliriz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Merve Özkan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar merhaba;

Sinem Hanım İstanbul-Kocaeli-Tekirdağ taraflarında iseniz yardımcı olabilirim

Burçin Birinç

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tehlikeli atık firmalarna girmek için şu linke giriyorum ancak benden şifre ve kullanıcı kodu istiyor. görebilmek için ne yapmam lazım, şifreleri nerden almam lazım? yardımcı olursanız sevinirim.

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tehlikeli atık firmalarna girmek için şu linke giriyorum ancak benden şifre ve kullanıcı kodu istiyor. görebilmek için ne yapmam lazım, şifreleri nerden almam lazım? yardımcı olursanız sevinirim.
Burçin hanım bertaraf firmalarını
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
adresinden sorgulayabilirsiniz. (atık kodunuzu girerek) Ancak şu sıra site yapım aşamasındadır. Bilgilerinize.

Yasemin Aslantürk Çebi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi

V.Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
membran bitümü atığı belediye katı atık depolama alanına dökülürmü?tehlikeli sınıftamıdır?ne yapılmalıdır.?

Göksel Kurtuluş

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
membran bitümü atığı belediye katı atık depolama alanına dökülürmü?tehlikeli sınıftamıdır?ne yapılmalıdır.?
Bitümlü atıkların analizini yaptırmanız gerekebilir. Daha önceden bildiğim camyünü üreten bir firmadan bitümlü atık çıkıyordu analize gönderdiler ve tehlikeli sınıfta çıkmıştı.

Emre Efe

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba
Atık madeni yağ geri dönüşümü yapan bir firmayız.
Tesisten çıkan atıkları bertarafa gönderiyoruz. Bu atıklar için analiz yaptırmamız gerekli midir?
Biraz araştırdım kimi yaptırmak zorunludur diyor. Kimisi bertarafa gidiyorsa gerek yok diyor.
Kesin bir bilgiye ulaşamadım.????????????

Sevcan Bayram

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Alan firmaya bağlı aslında yönetmelikte atık yağı veren firmanın analiz yapması veya verdiği firmanın yaptırması gibi bir ibare yer almaktadır. Örneğin PETDER atık yağları ücretsiz ve kendi analizlerini kullanarak alabiliyor.

Olcay Çetin

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Tehlikeli atık bertaraf ya da geri kazanım firmaları zaten adı üstünde tehlikeli atık almaları gerektiğinden herhangi bir analiz yaptırılmaya gerek yok. 120109 atık kodu ile bor yağının bertarafa gönderilmesi gibi. Eğer tehlikesiz atık firmasına göndermiş olsaydınız atık koduna göre analiz yapılarak tehlikelilik durumu belirlenecek tehlikeli maddelere analiz yaptırmanız gerekecekti. 120120 metal talaşı gibi.

Yukarı