• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli Atık Bertarafında Lisans almış firmaların atık kodları HK.

Cem.A

Kayıtlı Kullanıcı
İyi Günler. Tehlikeli Atık Bertarafı kapsamında izin lisans almış firmaları ve atık kodlarını daha önceden
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden Tehlikeli Atık Geri Kazanım / Bertaraf Tesisleri kısımında bakabiliyorduk,fakat şu anda kullanıcı adı şifre istiyor.Geçici faaliyet belgesi veya Çevre izni almış firmalar kısımında ilgili atık kodları görünmemektedir.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden ise sadece tehlikeli atık taşıyan lisanslı firmalara bakılabilmektedir.Bu konuda bir bilgisi olan varsa paylaşabilirse memnun kalırım.

LASDER ile konuştum. Otomobil lastiklerini almadıklarını, tır lastikleri için de tonuna 40-45 TL ücret ödeyebileceklerini söylediler. Sonra da lastiği yakmayın diye pankart açıyoruz çevre mühendisleri olarak. Etrafta tonla lastik var arazilerde gelişi güzel atılmış. Çevre Mühendisi olarak bunun önüne geçemez miyiz diye düşündüm ama telefon konuşmasından sonra o görüntünün sebebini anladım.

@Murat Akyüz

sadece buda değil, lastik alımı yapılmasını istediğinizde 1 ton 5 ton için gelmediklerini asgari bir tır yada büyük bir kamyon doldurmak için gelebileceklerini belirtiyorlar. yada uygun program olduğunda gelebileceklerini belirtiyorlar.. sonra dağlar ortada...

@Melih Coşar

Bu bağlantı adresi çalışmıyor.Güncel adres bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi?