• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli atık beyan sistemi

oceanstufan

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar.ben birkaç gündür tehlikeli atık ve atık yağları sisteme giremiyorum.İl çevrenin verdiği kullanıcı adı ve parola ile giriyorum.Tesis bilgilerimi güncelledikten sonra devam et dediğimde tesis vergi numarası hatası veriyor...Bakanlığa ilgili konu için mail de attım ancak sizler de böyle bir sıkıntı yaşayan arkadaş var mı? en kısa sürede bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler....

evet bu sıkıntıyı ben de yaşıyorum. sistemde hata var. düzeltirler diye düşünüyorum.

Bu ara yazılım portalında sürekli sorunlar var.. Sürekli takip etmek gerekiyor malesef. Vergi numarasını bağlı bulunduğunuz il çevreden onaylanmasını isteyebilirsiniz! Hatalı bir kayıt yapılmış olabilir. Öncelikle il çevre ile görüşmenizi öneriyorum.

teşekkür ediyorum arkadaşlar...inanın bu tip sorunlarla uğraşmaktan mesleğimden soğudum...sorumlu olduğum 13 tesis var ve şu anda gfb almam gerekiyor.ancak yüklediğim tüm tesisler birbirine karışmış durumda.:(( bakanlık yetkilileri ile görüşemiyoruz, konuşabildiklerim ise oradan oraya aktarıyor. bilemiyorum bu gidişat nereye kadar devam edecek...İyi çalışmalar arkadaşlar

merhaba arkadaşlar tehlikeli atık beyan sistemine atık girişi ve atık yağ beyanı girebilen arkadaş var mı? sistem bir süredir vergi numarası sistemi hatası veriyordu, o düzeldi artık giriş yapabiliyorum ancak 2 gündür de atık yağ beyan formu linki açılmıyor...bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi çalışmalar...

Tehlikeli Atık Beyanlarını bugün gerçekleştirdim. Sistemde şuanda herhangi bir problem bulunmamaktadır. İyi Çalışmalar Dilerim...

Arkadaşlar geçen sene kullanıcı adı ve şifresi almış ve beyan yapmış olan tesislerin sisteme giriş için tekrar Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden kullanıcı adı ve şifresi mi alması gerekiyor? Bu yeni sistemi algılayamadım bir türlü...

Geçen sene kullanmış oldukları şifreyi Çevre Bilgi Sistemindede kullanmaya devam edebilirler...

Tehlikeli atık beyan sistemine girişte bir problem yok ancak geçmi,ş yıllarda yapılmış olan beyanları göremiyoruz.Acaba bunu nasıl çözeriz??

Örneğin 2010 yılında stok olarak beyan edilmiş tehlikeli atık 2012 yılı Ocak-Mart aylarında gönderilmişse bu durumda 2011 yılı beyanında atık tesis dışı olarak gösterilebiliyor mu? Yoksa stok olarak mı gösterilmelidir?

2012 yılında Mart ayına kadar 2011 yılı içerisinde verilen atıkların beyanı yapılıyor. 2011 de eğer UATF düzenlenerek verilmemişse ( 2012 yılı içerisinde verilmişse ) zannediyorum stok yapmanız ve 2013 de giriş yapmanız gerekiyor. Yine de İl Çevre ile görüşmenizde fayda var beyandan önce. Aldığınız cevabı burada paylaşırsanız sevinirim.

Günaydın,

İki gündür sisteme giriş yapıyorum fakat sonraki ekranda "Atık Beyan Formu" linkini tıkladığımda hata ile karşılaşıyorum.

Chrome, Firefox, IE hepsiyle denedim. Bilgisi olan var mıdır?