• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli atıkların taşınması lisans başvurusu (acil)

Abdulkerim DOĞAN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Tehlikeli atık taşıma lisansının alınması ile ilgili fikir alabileceğim yol gösterecek arkadaşlar var mı acaba ? Özellikle araç ile ilgili özel hususlar var mı? iç kısmı şöyle olmalı veya muhakkak damperli olmalı gibi. çünkü yönetmelikte bununla ilgili keskin sınırlar göremedim. araç ile ilgili herhangi bir bilgi de göremedim.

@Gülin Çağlıyan

bunu daha önce incelemiştim tıbbi atık lisansımızı alırken. zaten benim şimdi tehlikeli atık lisansı almak istediğim aracı ben tıbbi atık aracı yapacaktım bunun için kasası tıbbi atık taşımaya uygun ama sonradan vazgeçildi bu araçtan başka bir araca aldık tıbbi atığı. doğrudan bu araç uygun olur mu acaba. mesela ben bu araç ile hem variller içinde yağ hemde atıyorum araç filtrelerini taşıyabilir miyim ?

@Abdulkerim Doğam
Sizi yanlış yönlendirmek istemem , ne de olsa önce bu belgeyi almanız gerekecek TSE den aracı geçirecek şekilde hazırlık yapın onlar sizi yönlendirecektir.

@Gülin Çağlıyan

teşekkür ederim :) ben tse ile görüşeyim bir bakalım ne diyecekler. bu araç için daha önce tıbbi atık uygunluk almıştık bakalım tehlikeli atık için verecekler mi

araç lisansı için başvuru sürecinde olan arkadaşlar, aldınızmı lisanslarınızı

Arkadaşlar dekontu başvuru aşamasında mı yatırıyoruz?