• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Orbay Ersen

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Bilecik Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş.
Merhaba arkadaşlar. Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı eğitimi almak istiyorum, Ankara'da eğitim kurumu önerebilecek var mı?

@Hande Kursun

Serbest bölge içerisinde 1 şubemiz var ve bu şubede gerekli durumlarda üretim yapılmakta. birde üretim sahamız var her iki alan içinde bu belgeyi almak zorunda mıyız? üretim sahası şube olarak gözükmüyor. yani bir belge almamız mı doğru yoksa ayrı ayrı iki belge mi alalım? Adresler farklı.
Birde danışmanlık almamız gerekiyor mu nereden bakabilirim?

@cigdem_ her iki alandada kullanılan tehlikeli maddelerin miktarına ve türüne bakmak ve incelemek lazım, her iki alandada yıllık 50 tonu geçen tehlikeli madde faaliyetiniz var ise evet tehlikeli madde faaliyet belgesi almak zorundasınız, bunun yanında bir danışmandan hizmet alma yada danışman bulundurmak zorundasınız.Alanlardaki Faaliyetinizden bahsederseniz ayrıntılı bilgi verebilirim Bknz.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

@Ahmet Ardahanlılar

Teşekkür ederim Bakanlıkla görüştüm oda aynı bilgiyi verdi iki tesis içinde almamız gerekiyor. Mevzzuatta 1000Tl yazıyor. 2016 fiyatını nereden bakabilirim.

@cigdem_ bu dokümanda yazıyor ceza miktarları

TMGD Faaliyet Raporlarının Bildirimi ile ilgili

yıllık rapor yükleme süresi 30.06.2016 tarihine kadar uzatılmıştır.

Ekli dosyalar

• tmgd 2016 cezaları.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 102
  • 20160223_122038_64574_1_64896.doc
    3.9 MB · Görüntüleme: 47
  • 20160330_134015_64574_1_64896 (1).docx
    13.1 KB · Görüntüleme: 34