• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

tehlikesiz atık belgesi yenileme

SEVGİ1453

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
geri diönüşüm
Merhaba arkadaşlar tehlikesiz atık toplama belge süremiz dolmak üzere il çevreye dilekçe yazdım gelip denetlediler 2 tane eksik yazdılar onları tamamla ara referans numarası vereceğiz para yatırırsın dediler belgen sonra gelir dedi gelen kişi ama ulaşamıyorum referans numarası nasıl alacağım bilen var mı bide eksiklerle beraber mi tamamladım ücreti yatırdım deyip mi göndereyim sıralaması nasıl oluyor yardım ederseniz sevinirim?

SEVGİ1453Üstadım merhaba,

Size tavsiyem, eksiklikleri tamamlayın ve tamamlandığına dair belge veya resimle beraber bir dilekçe ile başvuru yapabilirsiniz. Daha sonra denetime gelen kişi onay verdikten sonra aşağıda yer alan linkten referans numarası alarak Halk Bankasına para yatıracaksınız. Daha sonra dekontu alarak bağlı bulunduğunuz il çevrenin muhasebe bölümüne götürerek faturaya çevireceksiniz. Faturayı ilgili memura teslim edeceksiniz. Daha sonra tehlikesiz atık toplama ayırma belgesini il çevre düzenleyerek tarafınıza verecekler. İyi çalışmalar 😊

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Olgaç bey son bir şey daha soracağım absorban madde yağ çözücü eksikti bizde görsele nasıl ekliyeyim kimisi kovaya dök çek dedi de

@SEVGİ1453 Herhangi bir dökülme vb durumlar için talaş veya emici özelliğine sahip polyester kumaş koyabilirsiniz. Bir de boş sac varil veya kova koyun. Dökülme veya sızma olduğunda temizleyip kontamine olmuş malzemeyi sac varil veya kova da biriktirirsiniz.

@SEVGİ1453 üstadım, para için bakanlığın sitesinden referans nunarası alacaksınız. Daha sonra Halk bankasına giderek elden size verilen referans numarası ile parayı yatıracaksınız. En az 3 tane dekont alın ve dekontu il çevre müdürlüğüne götürün ve belgenizi alabilirsiniz. Bu kadar😊

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .