• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi alınması

Nermin Tuğralı

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar,
tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi il çevre müdürlüklerinden alınıyor. belge almak için istenen belgeler nelerdir? yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalılmalar dilerim.

@Didem Akman
Didem Hanım, tesisinize mutlaka çed görüşü almalısınız. Bu tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi alsanız dahi çed görüşü sormalısınız. İl Çevre bir şey dememiş olabilir ama sizinde yapmayacağınız anlamına gelmez.

Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi için istenilen evraklar genellikle;
1-) ÇED Görüş Yazısı,
2-) İş Akım şeması ve Proses Özeti
3-) Vaziyet Planı
4-) Atık Kodları Listesi
5-) Kanal Bağlantı İzin Belgesi (varsa)
6-) Tapu veya kira sözleşmesi
7-) Vergi Levhası
:cool: Vaziyet Planı
9-) Ticaret Sicil Gazetesi
10-) Kapasite Raporu

Arkadaşlar biz belgeyi yeni aldık bu belgeyle nerelerden malzeme alabiliriz ayrıcalıkları nelerdir bilgi verirseniz sevinirim..

Merhabalar,

Turkiyeye plastik atik ithal etmek istiyoruz ve bu iste cok yeniyiz.

italyada bize hammaddeyi gonderecek firmayla ve bu vesile ile Turkiyedede, italyadan gelen hammaddeyi isleyip granul haline getirecek cevre ve sehircilik il mudurlugunden lisans belkesi olan geri donusum tesisiylede anlastik.

italyadan hammaddeyi gonderecek olan sirket izin belgesini istedi, temin ettik ve bunun uzerine bu belgenin italyanca tercume edilmesini, bunun italyan gumrugunden gecmesi icin zorunl oldugunu belirtti.

bu konu hakkida bilgisi olan varmi acaba?

@Ilker Cam
İlker bey Merhaba, ben bir ara ithalat işlemleriyle ilgilendim özleden telefon numaranı yazıyorum. Bana mesaj atarsanız akşam görüşelim olur mu?

Merhabalar, yeni kurulacak bir tesis için ecbs den ambalaj bilgi sistemini ekledim fakat kullanıcı adı ve şifre isteniyor daha önce cevre ve şehircilikten alınıyor diye biliyorum ama bu yeni sistemle değişiklik oldumu yine çevre ve şehircilikten mi almalıyız? yardımcı olursanız çok sevinirim.

@Didem Akman

uygulamalar kısmından amblaj bilgi sistemini ekledim uygulamaya git dediğimde kullanıcı adı ve şifre isteniyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20181120_112004_resized_20181120_112114367.jpg
    IMG_20181120_112004_resized_20181120_112114367.jpg
    73.3 KB · Görüntüleme: 16
  • 333333.jpg
    333333.jpg
    68.8 KB · Görüntüleme: 16
ne yazık ki çevre şehircilikten daha cevap gelmedi bu nasıl iş anlamadım. İlginiz için teşekkür ederim @didemakman