• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi

Can Doğan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
iyi günler herkese benim bir sorum olacak toplama ayırma tesisinde çalışıyorum tesisin genelde ambalaj atığı topluyor ve bunun içinde lisansın var ama ambalaj haricinde demir gibi tehlikesiz atıklar sınıfına giren atıklar geliyor bunun için tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi almak istiyoruz bunun için çevre il müdürlüğü ile konuştum bana dilekçe ile başvuru yapmam söylendi şimdi tehlikesiz atıklar için demir vb maddeler için radrasyon ölçüm cihazı ve bunu kullanabilen eleman yetiştirmek gerekiyor doğrumudur ben bu radyasyon olayını hallettikten sonra mı başvuru yapayım ayrıca bu dilekçe nasıl doldurulur yani içerisine ne yazmak gerekir

merhabalar tehlikesiz atık toplama ve ayrıştırma tesisinde çalışıyorum bir sorum olacaktı 200138 kodu ile ahşap olarak fire göstermem gerekiyor bunu motat sisteminde hangi sekme kısmından yapmam gerekiyor?