• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikesiz atıklar için acil durum planı

Özlem Kocaman

Kayıtlı Kullanıcı
Tehlİkesİz atiklar İÇİn acİl durum plani elİnde olan varmi ya da Örnek bulabİlecegİm bİr yer

Cevap: Tehlİkesİz atiklar İÇİn acİl durum plani

Forumu İlgİlİ bÖlÜmde acarsaniz daha saĞlikli yardim alirsiniz.
Yİne forumda acİl durum plani yazarsaniz deĞİŞİk formatlar bulabİlİr bunlara uygun Şekİlde hazirlayabİlİrsİnİz..

Cevap: Tehlikesiz atıklar için acil durum planı

Tehlikesiz atık geri kazanım mı yapacaksınız yoksa toplama - ayırmamı yapacaksınız

benim normalde toplama- ayırma belgesine ihtiyacım varken 1 hafta boyunca geri kazanım için yanlışlıkla uğraştım onun için acil durum eylem planı örneği var siz iş yerinin mail adresini verirseniz ben size elimdeki dökümanları yolları

@ibrahim19
bu tür paylaşımları herkesin ulaşabilmesi için burdan yapabilirseniz, sitenin kullanım amacına daha ugun olacaktır..
tabi firma bilgileri gibi kısımları çıkarmanız iyi olur...

tabi elimdeki örnekleri paylaşırım zaten ben bunlarıda bu siteden buldum geçen hafta işinize yararsa ne güzel:)

Ekli dosyalar

• acil durum eylem planı.doc
    156 KB · Görüntüleme: 105
  • acil_durum_ORNEK.doc
    113.5 KB · Görüntüleme: 80

rica ederim ne demek felsesem şu " yardım edeceksin ki ihtiyacın olduğunda yardım göresin " yada öyle bişey işte:)

orası öyle ama şimdi ben burdan yardım etmeliyimki ihtiyacım olduğunda ısrarla yardım istemeye yüzüm olsun
değil mi ben öyle düşünüyorumm. vicdanım rahat olsun yeter