• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

tehlikesiz ve inert atıkların geri kazanımı lisansı

Kayıt
31 Ekim 2009
Mesajlar
15
Beğeniler
2
#1
merhaba arkadaşlar,
tehlikesiz ve inert atıkların geri kazanımı tebliği 4. bölümün 4.maddesinde "geri kazanım tesislerinden elde edilecek ikincil ürünün özellikleri ve bu ürünün kullanılabilirliğini içeren tekni bir raporun çevre lisansı için istenen belgelerle birlikte sunulması gerekir." ibaresi yer almaktadır.
Buradaki teknik raporu kim hazırlamaktadır? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
 
Kayıt
16 Mart 2009
Mesajlar
402
Beğeniler
131
Şehir
İzmit, Kocaeli
#11
kişisel bilgilerinde mezunıyet yılın 2010 yazmasına rağmen öğrenci yazıyorda o nedenle sormuştum.Kolay gelsin ozaman.. :)
 

Metin Koci

CMNet Üyesi
Kayıt
8 Şubat 2010
Mesajlar
50
Beğeniler
0
#13
hangi üniversite hazırlıyorsa o teknik uygunluk raporunu bi yazarsanız bana sevinirim,üniversite neye göre hazırlayacak bu raporu daha bir örneği yok.Firma sahibi hazırlar şuan bu raporu tabi o da bizlere hazırlatıo,yanına analizleride ekleyip gönderiyorsunuz.
 

stefanel

CMNet Üyesi
Kayıt
11 Nisan 2009
Mesajlar
16
Beğeniler
0
#14
üniversiteler de hazırlayabilir firma sahipleri de hazırlayabilir. tehlikesiz ve inert geri kazanım tesisi için teknik uygunluk raporunda ürünle ilgili analizleri de yine firma sahipleri yaptırabilir.