• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Teknik uygunluk raporları ve diğer belgeler

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
Arkadaşlar merhaba,ekte örnek olarak hazırlanmış ambalaj atığı toplama ayırma teknik uygunluk raporu bulunmaktadır. Diğer teknik uygunluk raporlarını ve örnek belgeleri bu başlık altında paylaşalım. Devamı gelecektir.

Ekli dosyalar

• Ambalaj atığı Toplama Ayırma TUR.docx
    67.2 KB · Görüntüleme: 130
arkadaşlar merhaba, Tehlikesiz Atık Geri Kazanımı ( tekstil ) konulu teknik uygunluk raporu hazırlayacağım fakat içerikte belirtilen standartlar kısmında elimde bir belgem yok.. tse gibi mesela.. tse sistemine de baktım geri kazanılmış plastik, kağıt, katı yakıt vb. standartlar var fakat tekstil yok. bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

yükleyebileceğiniz tehlikesiz atık geri kazanımı teknik uygunluk raporu da varsa çok sevinirim. teşekkürler.

@esineray
Kolay gelsin. TSE ile görüşerek ürün analizi için geri kazanım sonucu üretilen ürünü gönderebilirsiniz. Ben size ilgili dökümanları bugün içerisinde gönderirim. Ürün olarak ne çıkıyor?

sağ olun size de kolay gelsin. ürün olarak masuraya sarılmış rejenere ipliğim var. ihracatta yaptığımız için yurt dışındaki firmalar gönderdiğimiz ürünlerin analizini bizden istemekte. o nedenle akredite bir kuruluştan analiz belgelerim var. o olur mu? standartlara baktım çünkü bir standartı yok geri kazanılmış iplik için.. tabi yine pazartesi arayıp görüşeceğim.

@esineray
Akredite bir kuruluştan ürün analizi belgesi aldıysanız olabilir ama yakın tarihli isteyebilirler. Siz il çevre ile bir görüşün. Ona göre tse yi ararsınız.

olur Olur.Birde müşterilerden referans mektubu al.

ŞU FİRMADAN ALDIGIMIZ ÜRÜN YAPTIGIMIZ İŞ İÇİN UYGUNDUR. STANDARTLARIMIZ SAKINCASI YOKTUR GİBİ BİR ŞEY AL. 2,3 TANE KOYARSAN OLUR
geri kazanılmış malzemenin ne analizi olacak onuda anlamış değilim . her part ürün farklı kalite standartta çıkan sabit malzeme ile çalışılmıyorsa yapılan analiz teknik olarak bir şey ifade etmez çöpe gitmiş paradır. il çevre memurlarının bunu anlaması lazım . Kaç kere anlattım anlattım evet haklısınız diyip yinede istiyorlar

Merhaba Tehlikesiz Atık Geri Kazanım Lisansı için bir örnek varsa paylaşır mısınız ? Elimde format var ama tam oturmadı herşey .