• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Teknik uygunluk raporu ve akademik rapor(geri kazanım lisansı)

---

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
XXXXXX Müh.
Merhabalar,

Geri kazanım tesisleri lisans başvurularında "Teknik Uygunluk Raporu" hazırlanması ve herhangi bir üniversitenin Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümlerinden "Akademik Rapor" temin edilmesi gerekmektedir. "Teknik Uygunluk Raporu" hazırlanması ve/veya "Akademik Rapor" temin edilmesi konusunda yardıma ihtiyacı olan kişiler bana ulaşabilirse yardımcı olabilirim.

İyi çalışmalar diliyorum..

Tuna Bey merhaba,

Bakanlığımızın en son yayınladığı alınacak lisansa göre Teknik Uygunluk Rapor örneği elinizde varsa bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?

Merhaba,

Teknik Uygunluk Rapor formatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Ancak örnek rapor gönderme konusunda size yardımcı olamam. İyi çalışmalar

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .