• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Teknik uygunluk raporu

Sema Balkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AKTEM
bir ambalaj atığı toplama ayırma tesisinde işe başladım ve yeni mezunum.Teknik uygunluk raporu hazırlamam gerekiyor.Acaba elinizde örnek bir teknik uygunlukraporu var mı? Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

evet bu formata daha önceden ulaştım fakat ben yine de bir örnek teşkil etmesi açısından daha önceden yapılan bir rapora ulaşmak istemiştim. Yine de çok teşekkür ederim ilginiz için.

teşekkür ederim @Olgaç Sürmelihindi bey, bir sorum olacak ambalaj ayırma toplama teknik uygunluk raporu hazırlıyorum, '' Geri Dönüşüm Sonunda Elde Edilen Ürünün Standardına ve Ürünün Satışa Uygunluğuna İlişkin Belge (Analiz Raporu, firmalardan alınacak yazı ve fatura örnekleri vs.)'' başlığına takıldım yardımcı olabilir misiniz ? analiz rapuru nasıl olmalı ve firmalardan nasıl bir yazı almalıyım ?

Sema hanım, örnekteki gibi bir yazı talep etmiştik satış yapılan bir firmadan.
Raporun ilgili kısmına koymak için ekte paylaştığım gibi bir yazı firmadan/firmalardan talep edebilirsiniz. İş görecektir.
Firma ünvanı olarak verdiğim örneklere de takılmayın :D

Ekli dosyalar

• örnek.JPG
    örnek.JPG
    23.9 KB · Görüntüleme: 82
@SEMA BALKAYA
@Sancar Bey çok teşekkür ederim. :) Sema Hanım ilgili yazı örneklerini çevre çalışmaları başlığı altında bu siteden bulabilirsiniz.