Teknik Uygunluk Raporu

Tarık Can

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Merhabalar arkadaşlar,

Çevre lisansı aşamasında Teknik uygunluk raporu telaşı almış başını gidiyor. Bakanlığımızın yayınladığı alınacak lisansa göre "TEKNİK UYGUNLUK RAPORU FORMATLARI"na ekten tek tek de, sıkıştırılmış hepsi bulunan tek dosyayla da ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dosyalar

snnklnc

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Tehlikeli atık teknik uygunluk raporu örnek olarak ekleyebilecek varmı arkadaslar..??

S

salih38

Tarık beyın ekledıgı formatları aynen şeffaf bı sekılde yaparsanız bı sorun cıkmaz. 5. maddedekı kurumsal akedemık raporuda unıversteden ıkı profosore ımzalatırsanız kabul edılıcektır

essem

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Ben bir soru sorabilirmiyim? Tehlikesiz atık lisansı teknik yeterlilik raporu için "Geri kazanım tesislerinden elde edilecek ikincil ürünün özellikleri ve bu ürünün kullanılabilirliğini içeren teknik bir rapor ve/veya Geri kazanılan ürünlerinin piyasaya ürün olarak sürülebilmesi için ilgili kurum/kuruluşlardan alınacak belge ve/veya Geri kazanılan ürünlerin standartları, ticari isimleri ve üretim miktarları (ton/ yıl)) isteniyor. Bu belgeyi kimden nasıl aalabilirim. tse ikncil ürünün standardı olmadığını söylüyor anlayamadım açıkcası.

dilek kaya

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Olmadığını söylüyor doğru söylediği gibi yazıyıda kendisi verecek tse standart hazırlama başkanlığı

essem

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Onlarda bilmiyor.. yani ürünün analizi yapılıp ikincil olmayan ürüne yakınlığına dair bi rapormu verecek?

stefanel

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tse ye bir dilekçe yazacaksın. ürünün standardı var mı yok mu diye. o da sana standart olup olmadığına dair yazı gönderecek. sende o yazıyı kullanacaksın

Serdar Harmanyeri

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tehlikesiz atık teknik uygunluk raporunun 1.maddesindeki geri kazanım verimi nasıl hesaplanmalıdır. fikri olan varmı arkadaşlar...yardım..

muratcglyn

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tehlikesiz atık için rapor hazırlayan bir öreneği koyabilecek var mı şuan bakanlıktan eksikliklerle uğraşıyorum format diyor o verilen maddeler var raporda anlamadım ne yapacağımı?

Serdar Harmanyeri

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tehlikesiz atık için rapor hazırlayan bir öreneği koyabilecek var mı şuan bakanlıktan eksikliklerle uğraşıyorum format diyor o verilen maddeler var raporda anlamadım ne yapacağımı?
Murat Bey bu işi siz çözüp bizimle paylaşacaksınız herhalde. sonuca en yakın sizi görüyorum :)

muratcglyn

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Murat Bey bu işi siz çözüp bizimle paylaşacaksınız herhalde. sonuca en yakın sizi görüyorum :)
inşallah çözersem burada paylaşacağım zaten buyuk sıkıntım bakanlığın çevre izinleri katında inşaat var kimseye ulaşılamıyor , çoğu kişi izinde izinde olmayanlarda o odada bu odada kimin nerede olduğundan kimsenin haberi yok bakalım uğraşlarımız sürüyor.

Filiz Bali

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
ben de sizi bekleyenlerdenim

Serdar Harmanyeri

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
sabırsızlıkla bekliyeceğiz Murat Bey... Allah heimizin yardımcısı olsun..

alpinist87

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
elektronik atık işleme tesisi için olanı daha yayımlanmamış mıdır?

Pınar Özgen

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Çevre İl Müdürlüğü tesisin emisyon izninden muaf tutmak istediği bir baca için üniversiteden alınacak bir teknik uygunluk raporu istedi. Daha önce atık sular için böyle bir rapor hazırlatmıştık. Ancak emisyon için bir çalışma olmadı. Üniversiteden talepte bulunsak onlar biliyorlardır zaten ama tesis önce kendisi göz atıp neler yapılacağına bakmak istiyor. Bu konuda elinde bir format bulunan var mıdır acaba?

alpinist87

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar, Atık Elektronik İşleme Tesisi için benim bildiğim kadarı ile henüz Teknik Uygunluk Raporu formatı belirlenmemiş. Bu durumda ne yapmak lazımdır?

Yukarı