• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Teknoloji sayesinde telefon faturanızı oldukça azaltmak mümkün

Kayıt
15 Mayıs 2013
Mesajlar
16
Beğeniler
4
#1
t4z3as.jpgBulut Telefon Nedir?

Bulut Telefon, İnternet üzerinden ses iletimi teknolojisi olarak tanımlanabilir. Internet hattı üzerinden yapılan telefon görüşmelerindeki amaç, sesli görüşme maliyetlerini en aza indirmek ve yüksek özelliklere sahip telefon sistemleri kullanabilmektir. Özellikle son zamanlarda internet altyapısı gittikçe geliştiğinden dolayı VoIP görüşmelerindeki ses kalitesi de analoglara kıyasla çok daha iyi durumdadır.

Bulut Telefon Avantajları Nelerdir?

• İnternet hattı sayesinde dünyanın her yerinden VoIP santralinizle görüşme yapabilirsiniz.
• VoIP hesabınızı, cep telefonunuza kuracağınız yazılımlarla dilediğiniz yerde mobil olarak kullanabilirsiniz,
• Her ay bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Ne kadar kullanırsanız o kadar ödersiniz.
• Aynı hattı kullanırken aynı anda birçok sesli görüşme yapabilirsiniz.
• Yurt içi veya yurt dışı çalışanlarınızı santrale dahil ederek herhangi bir yerdeki çalışanınızla tamamen ücretsiz görüşebilirsiniz.
• Numara taşıma özelliği sayesinde şu an kullandığınız numaranızı bırakmadan bulut telefon ve voip santral edinebilirsiniz.

Türkiye'de özellikle bu sene ip telefon alanında açılan şirket sayısı hızla artmaktadır. Bu durum, görüşme fiyatlarının neredeyse bedava şeklinde tabir edebileceğimiz kadar düşük rakamlara inmesine olanak sağlamıştır.