• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tekstil Atığı " Bulamadığım Presli Atık " 🚨

Emre Gürbüz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Ege
Öncelikle Herkese İçi Forumlar Diliyorum..
Arkadaşlar Aşşağıda Resimlerini Paylaştığım Ürünü Bulmak İçin Çok Caba Harcadım Ama Bulamadım Bulduğum Yerlerdeki de 2. 3. El İnsanlar Olduğu İçin Fiyatı Artıyor Ürün İplik Ve Tekstil Fabrikalarındaki Klima Tozlarından Çıkan Toz Ve Preslenip Bu Hale Geliyor Bana Bu Konuda Yardımcı Olabilecek Bir Arkadaş Mutlaka Burada Vardır Diye Düşünüyorum Önce Deneme Ve Kullanım Yapmak İstiyorum Daha Sonra Bu Ürünü Toplayıp Geri Dönüşüm Yeri Açıp Kendim Yapmak İstiyorum

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    134.6 KB · Görüntüleme: 28
  • yakıt.jpg
    yakıt.jpg
    118.4 KB · Görüntüleme: 28

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-11-20 at 15.46.38.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-20 at 15.46.38.jpeg
    108.6 KB · Görüntüleme: 16