• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tekstil atiği tat ve geri kazanim lisansi alimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esineraydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Petrol
MERHABA ARKADAŞLAR,
ÇALIŞTIĞIM FİRMADA TEKSTİL ATIĞI ( KIRPINTI KUMAŞ, KULLANILMIŞ KIYAFET VB.) GERİ KAZANIMINDAN İPLİK ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ.
BUNA BİNAEN SADECE KIRPINTI KUMAŞ ATIĞI ALIMI YAPACAK OLMAMIZA RAĞMEN TEHLİKESİZ ATIK TOPLAMA-AYIRMA LİSANSI ALINMASI GEREKİR Mİ?
TEHLİKESİZ ATIK GERİ KAZANIM BELGESİ ALACAĞIZ FAKAT TOPLAMA AYIRMA DA ALMAM GEREKİYOR MU BİLEMEDİM??

@Yasemin Kocabey
Yasemin hanim sizin dediginizi zaten ben paylastim. Bunlar ek 2 olan atiklar. Neden bıktınız ki insanlarin kafasını karıştıran sizlersiniz. Benle uğraşmayın şurada işimizi yapmaya calisiyoruz bunu çok görmeyin lütfen☺

@Yasemin Kocabey
Yasemin hanim sizin dediginizi zaten ben paylastim. Bunlar ek 2 olan atiklar. Neden bıktınız ki insanlarin kafasını karıştıran sizlersiniz. Benle uğraşmayın şurada işimizi yapmaya calisiyoruz bunu çok görmeyin lütfen☺

@Olgaç Sürmelihindi 1. hitap şekline dikkat et canım benim diye benimle konuşamazsın. 2. Yasemin hanım cevabını zaten vermiş tekrar aynı konuya dönmek istemiyorum. Yazdıklarınızı kontrol edin iddialaşma konusunda. Özrünüzü bekliyorum.. Bu konu benim için bakanlık görüşüyle sona ermiştir.

Arkadaşlar konu amacından saptığı ve gereksiz uzadığı için konuyu kilitliyorum.

Buradaki herkes yöneticiler dahil üslubuna dikkat etmelidir, zira hepimiz yüz yüze de bakıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...