• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

terörü lanetliyoruz diyecem ama sadece bununla kalıyoruz maalesef.:(

Müjdat Öner

Kayıtlı Kullanıcı
http://gundem.milliyet.com.tr/cukurca-da-hain-pusu-7-asker-sehit-11-yarali/gundem/gundemdetay/17.08.2011/1427925/default.htm

nereye kadar gidecek böyle bilmiyorum.hep aynı senaryo..hayatının en güzel çağında öldükleriyle kalıyolar.(şehitlik mertebesine ulaşıyolar ama geride bıraktıkları acı)4-5 gün basında haberleri,hayat hikayeleri,protesto gösterileri vs..tam olarak bu işin üzerine düşen yok..vurulacaksa vurulsun,yıkılacaksa yıkılsın ama bişey yapılsın..oğlu askere giden bi anne her an oğlum yaşıyomu yoksa öldümü die düşünmesin..bizimde silah kuşanmamız gerekiyorsa onuda yaparız..

Allah rahmet eylesin,yakınlarına sabır versin..

Cevap: terörü lanetliyoruz diyecem ama sadece bununla kalıyoruz maalesef.:(

bugün konuşulacak söylenecek söz yok... bıktım lanet etmekten kınamaktanda hükümetten birşey dilemektende şimdi yapcağım tek şey üzülmek...

Allah yakınlarına sabır versin..

Aynen sadece sözde kalıyor sabahtan beri haber sitelerine bakıyorum 1 Şehidimiz vardı sonra Diğer yaralı askerlerimizde Şehit oldu bu ülke bu insanlar o kadar şeye göğüs gerdik Nice Şehitler verdik artık dayanamıyorum !!!!!!
Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum Aileleri ne durumda şimdi diyede düşününce insan çok kötü oluyor

ayrıca bazı insanlar bu konuyu hiç umursamıyor vb. yerlerde eğlenmeye devam ediyor her zaman eleştirdiğimiz avrupalılar kadar bile olamıyoruz ona yanıyorum şu hüznümüzü bile gösteremiyoruz

Yazık gerçekten çok yazık. Bazen Allah'a isyan etmekten kendimi alamıyorum. Ey Allah'ım kediyi, köpeği, sineği böceği yarattında bu insana benzer yaratıkları neden yarattın diye...

Bitmiyor işte. Dediğiniz gibi oğlunu askere gönderen anne her saniye acaba oğluma birşey olacakmı korkusuyla bitip tükeniyor.

Bu şekilde gitmemeli birşeyler yapılmalı. Ne gerekiyorsa en ağırı yapılmalı. Bir şehidimizin bile kanını akıtana insaf etmek olmaz.

Bana belki kızacaksınız ama o derecede de katıyımdır. Kim olursa olsun. türk milletini kim bölmeye çalışıyorsa sağcısı solcusu, doğulusu batılısı. Herkes EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILSIN. Kimsenin göz yaşına bakılmasın. Merhamet edene de etmeyene de cezalar ağır olsun. Oğlunu askere gönderip oğlum yaşıyormu diye göz yaşı döken annenin bir damla göz yaşı akmasın diye kimse kusura bakmasın dünyaları yerle yeksan ederim. kimse gencecik insanlara dokunamaz. Kimse ayakları altında cenneti taşıyan o güzide canlıları üzemez...

Klişe laflar yazmış olmak istemiyorum ama şimdi ne yazsam siyasi olacak o yüzden susayım.