• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Teski Destek

uyku tulumu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Merhaba,

Teski ile ilgili bir sorun yaşıyorum ama bunu özel tutmak ve ilgiliyle paylaşmak isterim.

Teski'de çalışan ve yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Şimdiden teşekkür ederim

Merhaba,

Bana forumdaki gönderilerimin yanıtlanma bildirimi mail olarak düşmüyor. Buradan da düşmemiş, bir sorun olabilir onu söyleyim öncelikle. Onun dışında Çiğdem Hanım'la konuşuyorum zaten, teşekkürler.

ZATEN Çiğdem Hanım'la konuşmanıza sevindim, işinizi çözecektir. Sitemizin bildirimleri Mail olarak düşmez. Mail olarak, sadece özel mesaj alırsanız bilgilendirilirsiniz. Onun dışında siteye girip, "BİLDİRİMLER" bölümünü kontrol edebilirsiniz. Rica ederiz.