• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tez konusu

yeşilçevre55

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
....
Merhaba arkadaşlar bu sene son sınıf olduğum için bitirme tezi yazmam gerekiyor. Bir yandan kpss bir yandan açık öğretimden iş sağlığı ve güvenliği okuyorum bayağı yoğun bir sene geçirecem o yüzden çok ugrastirmayan basit bir konu da tez yazmak istiyorum sizin tecrübelerinizden ve bilgilerinizden yararlanmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum tessekkür ederim ..

Açık öğretimden isg okuyorsan tez konunu bununla bağdaştırabilir, literatür odaklı bir şeyler yapabilirsin. Saha ve/veya laboratuvar çalışmaların olmadığı sürece çok uğraşacağın bir tez olmaz diye düşünüyorum. Tez konusu ile ilgili fikir edinmek istersen şu siteden;
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
daha önce yapılmış çalışmalara bakabilirsin. Az çok kafanda konuyu şekillendirmene yardımcı olacaktır. Şimdiden kolay gelsin iyi çalışmalar :)