• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tez, Makale, Seminer Çalışmaları

Murat Çelebi

Yönetim Sistemleri Grup Lideri
Yönetim Grubu
Yönetim Sistemleri Grubu
Firma
x
Merhaba arkadaşlar, faydalı olacağını düşündüğümüz bir başlık açıyoruz :) ?

Forumda daha önceden tez, makale seminer çalışması yapan arkadaşların bu başlık altında ufak açıklamalar yaparak çalışmalarını paylaşmaları rica ediyoruz. Bu paylaşımlar üzerinde tartışılması yüksek lisans vb. çalışma yapan arkadaşlara faydalı olacağını düşünüyoruz. Şimdiden faydalı olaması dileğiyle :)?

İlk paylaşımı ben yapıyorum.

Çalışma 1.kalite 1.hamur kağıt atıklarının geri dönüşümü üzerine yapılmıştır.

@Cem Yılmaz Arkadaşımız yeni kanlarrrrr ve bilgiler istiyor açılışı yapıyorum :D

Ekli dosyalar

• Baskılı birinci kalite hamur kâğıt atıkların geri dönüşümü.pdf
    2.7 MB · Görüntüleme: 34
E hiç mi yok çalışma arkadaşlar :)
@Olgaç Sürmelihindi bey sizin bir seminer çalışmanız vardı sanırım :)

2. paylaşımda benden olsun Yüksek lisans da Peyzaj Mimarlığı bölümünden aldığım seçmeli derste yaptığım bir çalışma.

İlkokul ve Ortaokul Bahçelerinin Peyzaj Tasarım Kriterleri Açısından İrdelenmesi

Dergide yayınlayacağım deyip kendi akademik çalışmalarında kullanılmış bir çalışmadır :)

Ekli dosyalar

• peyzaj çalışma.pdf
    1 MB · Görüntüleme: 6
@Murat Çelebi Saygı değer yüksek mühendis arkadaşım, ben daha yüksek mühendis olamadım. Bundan dolayı çalışmamızı paylaşmak ne haddimize. Ama zataliniz izin verirse çalışmamı paylaşırım. Saygılarımla.☺😁