Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tezlere ilave sayfa ekleme

Konu, 'ARŞİV' kısmında SenayKS tarafından paylaşıldı.

 1. SenayKS

  SenayKS CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar,

  Cilt yaptırdığım tezime son dakikada bir sayfa ilave etmem sözkonusu oldu. Başına böyle bir durum gelen var mıdır? 1 sayfa için tekrar tezi bastırmak istemiyorum, bu sorunu yaşayan olduysa çözüm önerilerinizi rica ediyorum....
   
 2. Emine Erdem

  Emine Erdem CMNet Üyesi

  boş sayfa mı ilave edeceksiniz? eğer öyle ise ciltli tezi matbaaya götürün cildi açsınlar sayfayı ilave edip kapatabilirler.
   
 3. SenayKS

  SenayKS CMNet Üyesi

  sadece 2 satır yazılı olan BAP numarası sayfası ilave edeceğim. cildi açınca, cilt kapağında bozulma olur mu? bilginiz var mı?
   
 4. Emine Erdem

  Emine Erdem CMNet Üyesi

  Usta birisine yaptırırsanız birşey olmuyor, daha öncesinde arkadaşım yaptırdı. Ekleyeceğiniz sayfa ile tezde kayma olmayacak ise sadece 1 sayfa değişiklik var ise deneyebilirsiniz. Zaten olmaz ise bastıracaksınız, diğer türlü en azından denemiş olursunuz. Dediğim gibi işin ehli birisi yapabilir.
   
 5. SenayKS

  SenayKS CMNet Üyesi

  @Emine Erdem teşekkür ederim, umarım işinin ehlidir, bulunduğum yerde bunu yapabilen 1 firma var :(
   
 6. Emine Erdem

  Emine Erdem CMNet Üyesi

  İnş. kolaylıkla çözebilirsiniz..
   

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları