• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tıbbi atık motat talepleri hk.

Fatma A.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
atık yönetimi
Tıbbi atık gönderim talebinde bulunacakken 6aylık talep yenilemede bazı kurumların TKN numarası değişirken bazıları değişmiyor güncelleme yapılsa da yapılmasa da.. TKN değişmemesi için ne yapılmalı bilgisi olan var mı?

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
ftmnyz
Merhaba,

Tıbbi atık gönderimi için iki seçenek var. Birisi klasik "Taşıma Talebi Ekleme" kısmından, diğeri "Tıbbi Atık Taşıma Talebi Ekleme" kısmından oluşturuluyor. Aşağıdaki makalemi inceleyebilirsiniz:
Tesislerden Atık Gönderimi Nasıl Sağlanır? # Resimli Anlatım #

Taşıma Talebi kısmından oluşturulan TKN kodları, tek seferlik oluyor. Atığın alınacağı tarih girilip bir seferlik gönderim sağlayabiliyorlar atık üreticileri. Tıbbi Atık Taşıma Talebi kısmından oluşturulan kodlarınızda ise son bir tarih verip; o tarihe kadar olan tüm Tıbbi Atık Taşıma Talepleri için aynı TKN'yi kullanabiliyor atık üreticileri.

evet 6 ay geçerli olacak şekilde kurumlara yaptırmaktayız fakat önceki yıllarda tek seferlikti ve şuan bazı kurumlar 6 aylık talep yapsalar da misal 2018de yapılan talebin tkn nosunu kullanabilmekteler bunun için hangi yolu izledikleri konusunda bilgisi olan varmı merak etmiştim...

Tıbbi atıklar için bu 6 aylık. Her gün atık verildiği için böyle bir kolaylık sağlanmış. Doğru numaradan bahsediyor arkadaş : )
Ben tüm merkezlerin tknlerini yeniledim ancak eskisiyle aynı mıydı yeni numara kontrol etmedim. Ne olur ne olmaz güncellemekte fayda var. Hem çok zor bir şey değil hem de riske almaya gerek yok. @ftmnyz