• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

tıbbi atık

Çağatay Özcan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASKİ
arkadaşlar hastanelerde çevre görevlisi istihdamı nasıl?alımlar oluyomu ve çalışan arkadaşlar var mı? acaba paylaşabilirlermi...

Çalışan arkadaşlar var. Bildiğim kadarıyla çevre görevlisi standart işlemlerin yanı sıra ISO 4001 ve 9001 üzerine de çalışılabiliyor. O sektörde çalışan arkadaşlar daha detaylı anlatacaktır, şimdilik özet olarak bu.

Çevre mühendisi istihdamı nasıl derken ? Devlet hastanelerine nasıl girilir diyemi algılayalım soruyu, çevre mühendisi hastanede ne iş yapar olarak mı?

fatih bey herikisini de anlayabilirsiniz ama benim için önemli olan alımların nasıl olduğu??yani hem devlet hastanelerine hem de özel hastanelere??

Devlet Hastanelerinin Çevre Görevlisi bulundurması için öncelikle kadro açmaları gerekebilir. Özel hastanelerde ise genellikle kalite bölümlerinde ISO 14001 sorumluluğunu da alarak çalışılabilir (en azından ben öyle çalışıyorum).

Özel hastanelerde tanıdık varsa o şekilde, iş ilanlarından yada şansınızı deneyerek iş bulabilirsiniz. Devlette ise kadro açılmasını beklersiniz KPSS ile de atanırsınız.

evet sizin çalıştığınız hastanede çok iyi.bu çevre mühendisi istihdamını sağlayan ilk yerlerden sanırım..