• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Toplama ayirma tesi̇sleri̇nde kullanilan veri̇ kayit si̇stemi̇

Büşra KORKUT SAK

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ASL GERİ DÖNÜŞÜM
Merhaba Toplama ayırma tesisinde çalışmaya başladım. Tesise gelen, ayrılan ve tesisten çıkan ambalaj atıklarına ait bilgilerin kaydedildiği veri kayıt sistemi için araştırma yapıyorum kullanabileceğim bir program arıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar, kendiniz excelde bir format oluşturabilirsiniz, programa gerek yok diye biliyorum.

Merhaba. Maalesef Çevre ve Şehircilik excel i kabul etmiyor. Bir program kullanmamı istiyor. Daha önce böyle bir program istenmemişti excel kabul ediliyordu. Şuan program isteniyor denetim sonrası eksiklik olarak yazılmış.

Büşra KORKUT SAKPeki bir şey sormak istiyorum program için detay verdiler mi elle müdahale olmayacak araca kantar çıkınca plaka tonaj ve malzeme yazacak ve tonaja müdahale edilemeyecek gibi. Kantarınızı aldığınız firma ile görüşün onlarında bir programı olabilir.
Denetim ekibi İstanbul İl çevre mi başka bir yer mi?
Bir önceki yönetmeliğe göre uzaktan erişim imkanı veren kantar programı maddesi vardı biz böyle bir şey yaptırdık ama uygulama da tutmadı.

Program hakkında detay veremezler ki zaten veri kayıt sistemi diyor. Ayrıca kantar programı bu yeni yönetmelikle beraber kaldırdılar.

veri kayıt sistemi dedikleri konu atık ambalaj bilgi sistemi idi.Şu anda bu sistem kullanılmadığı için motat sistemine girilmesi gerekiyor verilerin.

Önceki cevapları görüntüle…
ezgiyurttasEzgi hanım merhaba ben size bir şey sormak istiyorum. Şimdi ben de izin lisans yenileme başvurusu yapacağım, il müdürlüğü ile konuştuğumda yeni başvuru olarak yapacaksınız demişti bir arkadaşım da ankara ile görüşmüş gfb yenileme olarak ta yapabilirsiniz demiş, süre ile ilgili o zaman sorun çıkarmıyor diye karasız kaldım nasıl başvuru yapalım diye