• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Toplama ayırma ve geri dönüşüm faaliyetini aynı anda yapan tesislerde şirket içi faturalandırma

hüseyinakbiyik

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tabiat Çevre Danışmanlık ve Atık Yönetim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.
TAT ve GDT lisansına sahip bir firmada TAT dan çıkan bir ürün aynı tesisteki GDT ye aktarılırken nasıl bir faturalandırma yapılıyor. Daha önce yazılanları inceledim ama kesin bir karara varamadım. Ambar tesellüm fişi diyen var gider pusulası diyen var. Bu şekilde bir işlem yapan arkadaşımız yardımcı olabilirse sevinirim.

@hüseyinakbiyik
gider pusulası düzenlenir TAT dan GDT ye kesilen bu gider pusulalarının TAT dan EK 7C den çıkışı yapılır ancak GDT nin sistemine otomatik düştüğü için sadece onay verilir, tekrar GDT den giriş yapılmaz.İki tesis arasındaki malzemeyi faturalandırma, gider pusulası düzenle, ambar tesellüm fişini bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olurlar sanırım.